Menu:

FÁZE DOKONČENÍ

Séra používaná v průběhu závěrečné fáze jsou velmi speciální přípravky. Dokonalé a fascinující extrakty poskytují jak okamžité, tak dlouhodobé zlepšení a dávají pleti zářivý, přirozený jas a perfektní finiš. Mohou být aplikovány jak přes, tak pod krémy. Pomáhají posílit pleti vrozený obranný systém a podpořit přirozený hydratační faktor a přinášejí epidermis přirozené volné antiradikály. Finishing séra fixují přípravky aplikované během ošetření, slouží také jako perfektní podklad pro make-up.

Finishing séra

RENOVATEUR 14

RENOVATEUR 14

Energizující Fytobio-komplex zjemouje, vyhlazuje a poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Doporueovaný pro všechny typy pletí, zejména dobrý pro dehydratovanou a poškozenou pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z myrhy, myrty, cibule, kvasnic a kyselinu mléenou.

 

COMPLEXE ROYAL

COMPLEXE ROYAL

Energizující Fytobio-komplex dodává pleti jas a podporuje záoivou, zdravou pokožku. Velmi doboe pusobí, pokud je obden stoídán s Rénovateur 14 pro krátké a intenzivní hydrataení ošetoení. Doporueovaný pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, okurky, toezalky a kyselinu mléenou.

 

SILK PLUS

SILK PLUS

Regeneraení Fytobio-komplex pomáhá obnovit hydro-lipidový film pleti. Je také výborný jako matující poípravek. Doporueovaný pro všechny typy pletí mimo seborrhoické. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, okurky, myrty, myrhy, cibule a kyselinu mléenou.

 

SERUM „GRAND MILLESIME“

GRAND MILLESIME

Hydrataení a ochranný Fytobio-komplex pomáhá poedcházet a peeovat o škody zpusobené zneeištiným prostoedím. Skvilý pod make-up k docílení jemného, vyhlazeného finiše. Doporueovaný pro suchou a devitalizovanou ple?. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, mimózy, mytry, myrhy a kyselinu mléenou.

 

FLUIDE VIP O2

FLUIDE VIP O2

Okyslieující fluid pomáhá chránit ple? poed vnijším zneeištiním a slouží k dosažení svitlejší, jasnijší pleti. Poedchází váekum pod oeima a šetrni zpevouje oení okolí. Skvilý pro použití pod make-up k docílení jemného vyhlazeného finiše. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okyslieující komplex Biologique Recherche, hedvábné proteiny, extrakt z okurky, myrty, kvasnic a kyselinu mléenou.

 

YALL – O2 "elixír mládí"

YALL – O2 elixír mládí

Nejnovijší produkt ve Phytobio oadi Biologique Recherche tvooený z aktivních ingrediencí v jejich nejeistší formi. Efektivni bojuje s dehydratací a projevy stárnutí. Regeneruje epidermis. obnovuje elasticitu pleti, plnost oblieeje a rtu. Redukuje velikost a hloubku vrásek a zanechává ple? viditelni osviženou a regenerovanou. Aktivní látky zahrnují extrakt z granátového jablka, ibišku, mooský kolagen a vysoké koncentrace kys. hyaluronové (3.7%)

Vybraná ocenění
a certifikáty