Menu:

TĚLOVÉ KRÉMY

EMULSION ORIGINELLE RÉGÉNÉRANTE CORPS

EMULSION_ORIGINELLE_RGNRANTE_CORPS.jpg     Regenerační a hydratační emulze chrání pleť před poškozením extrémními klimatickými vlivy. Vyjímečně vysoké koncentrace aktivních látek dělají tento produkt ideální pro péči po opalování. Aktivní látky zahrnují bio-mořský komplex, kolostrum, chitosan, jojobový olej a extrakt kůry mimózy.
       

CREME AMINCISSANTE AUX HUILES ESSENTIELLES

CREME_AMINCISSANTE_AUX_HUILES_ESSENTIELLES.jpg    

Zeštíhlující tělový krém s esenciálními oleji pomáhá zpevňovat a tvarovat tělo redukcí tukových ložisek. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, březové kůry, řasy měchýřnaté a cypřišový olej.

       

CREME REPARATRICE "ZONES SENSIBLES" BUST & CORPS

CREME_REPARATRICE_ZONES_SENSIBLES_BUST_CORPS.jpg     Opravný zpevňující krém pro citlivé oblasti těla. Hydratuje, zklidňuje a zpevňuje pleť. Doporučený na hojení popálenin. Aktivní látky zahrnují extrakt z chmelu, esenciální aminokyseliny, biotechnologické glykoproteidy.
       

CREME AMINCISSANTE OXYGENANTE MC 110

CREME_AMINCISSANTE_OXYGENANTE_MC_110.jpg     Okysličující zeštíhlující krém s esenciálními oleji a zpevňujícím koncentrátem MC 110. Tonizuje, exfoliuje a viditelně redukuje tuková ložiska již po dvou týdnech každodenního používání. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, březové kůry, planktonu, cypřišový olej, tymiánový olej, mátový olej a okysličovací komplex Biologique Recherche.
       

GEL D´ALGUES MC 110 AUX HUILES ESSENTIELLES

GEL_DALGUES_MC_110_AUX_HUILES_ESSENTIELLES.jpg     Restrukturační gel s řasami s MC 110 a esenciálními oleji, který netoxikuje, energizuje a jemně exfoliuje během koupele nebo při lokálních zábalech. Aktivní látky zahrnují glykoproteidy z řas, extrakt z planktonu řasy měchýřnaté, esenciální oleje a exkluzivní botanický komplex Biologique Recherche.
       

IONS P50 CORPS

 IONS_P50_CORPS.jpg     Zpevňující komplex pro iontoforézu má dermo-reparační a hydratační vlastnosti. Pomáhá bojovat proti volným radikálům. Aktivní látky zahrnují extrakt řasy měchýřnaté, březové kůry, rozmarýnu a heřmánku.
       

CREME DÉFATIGANTE

CREME_DFATIGANTE.jpg     Tělový anti-stresový krém s esenciálními oleji pomáhá zlepšit krevní oběh a dává nohám pocit lehkosti. Jeho vysoce koncentrované esenciální oleje pomáhají stimulovat krevní oběh a tonizovat pokožku. Doporučovaný pro použití před a po sportovní aktivitě. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, přesličky, březové kůry, mátový olej, tymiánový olej a cypřišový olej.
       

MSR-H CORPS

MSR-H_CORPS.jpg     Biotechnologie spolu s tradicí definují speciální formulaci tohoto úžasného tělového krému. Sojové proteiny, extrakt z divokých sladkých brambor, tepescohuite a esenciální mastné kyseliny působící v kombinaci s exkluzivním okysličujícím komplexem Biologique Recherche snižují "účinky času". MSR-H chrání, hydratuje, zjemňuje a dodává vaší pokožce jas a sametový vzhled. Aktivní látky dále zahrnují bambucké máslo, včelí vosk a perfluorodecalin.
       

GEL D´ALGUES

GEL_DALGUES.jpg     Detoxikační gel obsahující jen aktivní látky z mořských řas zklidňuje, čistí pokožku, hojí akné a různé kožní problémy, depigmentuje, redukuje tuková ložiska a celulitidu a uvolňuje během koupele nebo lokálních zábalů. Aktivní látky zahrnují minerály a extrakt z mořských řas.

Vybraná ocenění
a certifikáty