Menu:

FÁZE OŠETŘENÍ

Fáze ošetření začíná stabilizující maskou k udržení rovnováhy dosažené během přípravné fáze. Čistá hydratační séra jsou pak aplikována na pleť, aby vytvořily příznivé podmínky pro její revitalizaci. Velmi účinné krémy následují Quintessential séra v průběhu fáze Ošetření, aby bylo dosaženo zlepšení struktury a kvality pleti. Účinné přípravky používané během ošetření obsahují vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů. Jejich použití v souladu s metodami BR vytváří pocit čistoty, rovnováhy a hydratace. Aktivní látky zlepšují kvalitu a odstín pleti.

ČISTÍCÍ A STABILIZUJÍCÍ MASKY

Stabilizující masky následují v programu Biologique Recherche po aplikaci P50. Tyto výjimečné masky obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, které vyrovnávají a čistí pleť. Masky obsahují přírodní esenciální mastné kyseliny pro doplnění proteo-lipidového filmu pokožky po exfoliaci. Masky také vyrovnávají specifické stavy pleti.

MASQUE BIOSENSIBLE

Luxusní zklidňující a detoxikační maska speciálně vyvinutá pro citlivou a křehkou pleť. Bohatá na esenciální mastné kyseliny a exkluzivní Biologique Recherche Oxygenating Complex poskytuje pleti okamžitý pocit pohody a harmonie. Doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pak citlivou a reaktivní. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, olej z hroznových jader, a kys. hyaluronovou.
       

MASQUE VIVANT

 MASQUE_VIVANT.jpg    

Maska Vivant je čistící a vyrovnávací maska par excellence. Obsahuje speciální směs kvasnicových a pleť čistících botanických extraktů, které pomáhají vylepšit její stav a hydratovat ji. Je zvláště doporučena pro seborrhoickou a povadlou pleť a pleť s rozšířenými póry. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic. Hamamelis Virginiina, třezalky, okurky a kyselinu mléčnou.

       

MASQUE VISOLASTINE

Bio-mořská hydratační maska zjemňuje dehydrovanou pleť, podporuje přirozenou ochrannou schopnost epidermis. Zanechává pleť pružnou a jemnou. Doporučená pro normální a suchou pleť. Aktivní látky zahrnují přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin, norkový olej, bílý jíl a vitamin E.
       

MASQUE VISOLASTINE EMBRYONNAIRE

Maska dramaticky rozjasňuje a hydratuje epidermis. Norkový olej obsahuje vysoké koncentrace esenciálních mastných kyselin a pracuje společně s elastikem na výživě, zjemňování a ochraně pleti. Buněčný extrakt hydratují a revitalizují epidermis. Doporučená pro dehydrovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují norkový olej, buněčné extrakty, mořský elastin a vitamin E.
       

MASQUE OXYGÉNANT VIP O2

Okysličující maska hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas. Je součástí našeho ošetření proti znečištění. Doporučovaná pro citlivou, devitalizovanou a povadlou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin a kyselinu mléčnou.
       

MASQUE EXFOLIANT P50 VISAGE

MASQUE_EXFOLIANT_P50_VISAGE.jpg    
Efekt : vyhlazuje a vyrovnává pleť.
Charakteristika produktu : Masque Exfoliant P50 Visage vyhlazuje a vyrovnává pleť , která zesílila, ztratila lesk, nebo má sklony  nerovnoměrné pigmentaci.
Aplikace : Aplikujte 7 ml Masque Exfoliant P50 Visage  v tenké vrstvě (pokud možno štetcem) na celý obličej,krk a dekolt. Nechte působit nejdéle 5 minut. V několika minutách vytvoří maska jemný film. Odstraňte omytím studenou vodou a osušte jemným ubrouskem. Tento produkt by měl být používán pouze po speciálním tréninku a za striktního dodržování protokolu ošetření.
       

BIO MAGIC MASK

 BIO_MAGIC_MASK.jpg     Detoxikační a energizující bio-mořská maska tonizuje, čistí a regeneruje pleť. Zanechává pleť vláčnou, zářící a kouzelně krásnou. Doporučena pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují bio-mořské buněčné extrakty, bílý jíl, mořské sedimenty a vitamin E.
       

COLD MASK

COLD_MASK.jpg     Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.
       

MASQUE AUX ACIDES DE FRUITS

MASQUE_AUX_ACIDES_DE_FRUITS.jpg     Maska s ovocnými kyselinami obsahuje vysokou koncentraci stabilizovaných AHA kyselin pro exfoliaci, hydrataci a pomoc při regulaci sekrece mazu. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, grapefruitu, zázvoru, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.

MANUAL CVS LIFT

MANUAL_CVS_LIFT.jpg     Restrukturalizační, zpevňující a exfoliační maska pro použití během ošetření obličeje Biologique Manual Lift. Vytváří okamžitý liftingový efekt a pomáhá hydratovat a opravit pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí a lopuchu, přírodní aminokyseliny a kyselinu mléčnou.
       

RESTRUCTURANT ET LISSANT

RESTRUCTURANT_ET_LISSANT.jpg     Relaxační anti-aging ošetření s okamžitě viditelným liftingovým efektem. Stimuluje přirozený obranný systém pleti a prodlužuje její mladistvý vzhled. Vyhlazuje pleť a zjemňuje jemné linky, hydratuje, zklidňuje a sjednocuje odstín pleti. Doporučeno pro dehydratovanou pleť. Aktivní ingredience obsahují extrakt z hedvábí, Botanical Complex Biologique Recherche a kys. hyaluronovou.

QUINTESSENTIAL SÉRA

Tato účinná séra patří mezi nejčistší a nejkoncentrovanější séra v kosmetickém průmyslu. Séra Biologique Recherche pracují na dodávce aminokyselin, které jsou obsaženy v NMF – pleti přirozeném hydratačním faktoru. Naše přípravky chrání epidermis stejně tak jako „kyselý plášť“ pokožky. Tento proces vytváří optimální podmínky k aktivní regeneraci pleti. Séra mohou být používána samostatně nebo v kombinaci s dalšími séry.

ZÁKLADNÍ SÉRA - HYDRATACE A VÝŽIVA

Stabilizující masky následují v programu Biologique Recherche po aplikaci P50. Tyto výjimečné masky obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, které vyrovnávají a čistí pleť. Masky obsahují přírodní esenciální mastné kyseliny pro doplnění proteo-lipidového filmu pokožky po exfoliaci. Masky také vyrovnávají specifické stavy pleti.

EXTRAITS TISSULAIRES

EXTRAITS_TISSULAIRES.jpg      Hydratační a vyživující bio-sérum. Vhodné jako základní hydratační a regenerační ošetření pro mladou pleť, nebo první krok v případě potřeby regenerace. Umožňuje pleti připravit se pro přijetí silnějších QS. Aktivní látky zahrnují extrakty z buněk.
       

AMNIOTIQUE ET EMBRYONS

AMNIOTIQUE_ET_EMBRYONS.jpg    

Hydratační a revitalizační bio-sérum. Doporučováno pro suchou a starší pleť. Vhodné jako intenzivní ošetření pro extrémně devitalizovanou a suchou pleť. Silně negenerující schopnosti v kombinaci s hydratačním efektem. Aktivní látky zahrnují amnion-tekutinu a buněčné extrakty.

       

COLOSTRUM PURE

COLOSTRUM_PURE.jpg     Intenzivní hydratační bio-sérum pomáhá zvýraznit pleti přirozenou obranyschopnost a elasticitu po slunění. Doporučováno pro dehydrovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují čisté mléčné proteiny s vysoce koncentrovaným imunoglobulenem E a laktoglobinem.

NADSTAVBOVÁ SÉRA - ZPEVNĚNÍ & LIFTING

COLLAGENE NATIF

COLLAGENE_NATIF.jpg     Zpevňující bio-sérum hydratuje a pomáhá stahovat póry a obnovovat kontury obličeje, krku a dekoltu. Doporučovaný pro zralou pleť. Nedoporučuje se pro citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují vysoce koncentrovaný botanický kolagen.
       

SPLENODERMINE

SPLENODERMINE.jpg    

Efektní anti-vráskové bio-sérum s vysokým obsahem mitogene (extracelulární molekula navozující proliferaci buněk) urychlujícího buněčnou obnovu. Doporučované pro starší a devitalizovanou pleť.

       

COLLAGENE MARIN

COLLAGENE_MARIN.jpg     Restrukturalizační a zpevňující bio-mořské sérum hydratuje a pomáhá uzavírat póry a obnovovat kontury obličeje. Excelentní pro vrásky na krku. Doporučované pro zralou, poaknózní a lehce senzitivní pleť. Aktivní látky zahrnují vysoce koncentrovaný mořský kolagen.
       

VG TENSIL

VG_TENSIL.jpg      Tenzující a zpevňující botanické sérum pomáhá tonizovat pokleslé pleťové tkáně a revitalizovat povrch pleti. Doporučovaný pro starší a mastnou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z rostlinných buněk.

NADSTAVBOVÁ SÉRA - ELASTICITA

ELASTINE PURE

ELASTINE_PURE.jpg     Hydratační sérum zjemňuje a pomáhá omezovat výskyt vrásek a jemných rýh okolo očí a úst. Zvyšuje pružnost pokožky. Doporučováno pro zralou, dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Vhodné jako regenerace po slunění. Aktivní ingredience zahrnují vysoce koncentrovaný biologický elastin.
       

ELASTINE MARINE

ELASTINE_MARINE.jpg    

 

SPECIÁLNÍ VYROVNÁVACÍ SÉRA 

OLIGO-PROTÉINES MARINES

OLIGO-PROTINES_MARINES.jpg     Energizující bio-mořské sérum pomáhá stimulovat a revitalizovat, zatímco podporuje přirozenou obranyschopnost epidermis. Vysoce energizující výrobek s koncentrovanými stopovými prvky extrahovanými ze zeleného jílu. Doporučované pro povadlou, stresovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují přírodní stopové prvky a extrakty z mořských řas.
       

COMPLEXE IRIBIOL

COMPLEXE_IRIBIOL.jpg    

Vyrovnávací bio-mořské sérum pro seborrhoickou pleť pomáhá regulovat sekreci mazu a hydratuje. Podporuje hojivé procesy. Doporučovaný pro seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují zinek a extrakt z kořene kosatce florentinského.

       

PLACENTA

PLACENTA.jpg     Tonizující bio-sérum zlepšující pružnost pokožky. Stimuluje svalové buňky a urychluje vnitrobuněčný metabolismus. Doporučené pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty.

KOLAGENOVÉ A KAVIÁROVÉ MASKY

MASQUE BIOLOGIQUE FÉERIE

Pro-kolagenová hydratační a zpevňující maska obnovuje kontury obličeje. Aktivní ingredience zahrnují mořský kolagen.

MASQUE CAVIAR

Luxusní hydratační kolageno-kaviárová maska pomáhá vyhlazovat vrásky a zklidnit pokožku. Aktivní látky zahrnují čistý kolagen a kaviárový extrakt.

SOIN BIO VECTEUR MARIN

Vyjímečné ošetření, ve kterém se spojují biotechnologie a příroda, které nabízí vaší pleti bohatství stimulujících minerálů, ochranných rostlinných aminokyselin a oživujícího kyslíku. Ošetření vás rozzáří pro ´výjímečnou noc´, nebo po probdělé noci anebo může být použito do komplexního programu zaměřeného proti stárnutí. Doporučováno pro devitalizovanou pleť s nerovnoměrným tónem. Aktivní látky zahrnují extrakty z řas.

E-VITAL MASK

E-VITAL EYES

E-VITAL GLANCE

Hydratační anti-vráskové masky s kolagenem a pšeničnými proteiny, navrací pleti její přirozený tón a elasticitu. Vyhlazuje jemné rýhy a vrásky. Aktivní látky zahrnují čistý kolagen a pšeničné proteiny.

KRÉMY BIOLOGIQUE RECHERCHE

Naše luxusní hydratační krémy doplňují účinky čistých sér a pomáhají chránit epidermis od vnějších dráždivých vlivů včetně volných radikálů. Měly by být nanášeny na obličej, krk a dekolt. Krémy Biologique Recherche jsou koncipovány za použití dvou odlišných a silných základů. První základ je tvořen čistými botanickými extrakty a kvasnicemi a krémy z tohoto základu jsou rozpoznatelné podle zlatohnědé barvy. Druhý základ je složený z buněčných extraktů a tyto krémy jsou perleťově bílé. Všechny krémy mají důležité hydratační vlastnosti a skvěle se vstřebávají. Zanechávají pleť jemně hedvábnou na dotek.

VYROVNÁVACÍ KRÉMY

Vyrovnávací krémy jsou koncipované pro relativně zdravou pokožku, která potřebuje lehkou výživu a ochranu před znečištěným prostředím, vylepšují pružnost epidermis.

CREME COLLAGENE MARIN

CREME_COLLAGENE_MARIN.jpg     Krém s mořským kolagenem zpevňuje a tonizuje pleť a stahuje póry. Navrací pleti elasticitu, mladý vzhled a jas. Obnovuje přirozené kontury a zlepšuje texturu a barvu pokožky. Doporučovaný pro zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, břečťanu a březové kůry.
       

CREME ELASTINE MARINE

CREME_ELASTINE_MARINE.jpg    

Vyživující krém s mořským elastikem zjemňuje suchou a hrubou pokožku, zlepšuje elasticitu epidermis. Doporučený pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, extrakt z grapefruitu, kvasnic, přesličky a břečťanu.

       

CREME AU PLACENTA

CREME_AU_PLACENTA.jpg     Krém s proteiny z placenty. Zlepšuje vzhled tmavých kruhů pod očima a má hojící schopnosti. Doporučen pro mladou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty, exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z kvasnic a přesličky.
       

CREME HYDRAVIT S

CREME_HYDRAVIT_S.jpg     Hydratační krém s termálními řasami pomáhá tonizovat pleť. Skvělý pro zklidnění stresované pokožky. Doporučovaný pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, kůry mimózy, řasy měchýřnaté a mléčné proteiny.
       

CREME VG DERM

CREME_VG_DERM.jpg     Obohacený hydratační a vyživující krém revitalizuje pleť. Doporučovaný pro suchou a stárnoucí pokožku. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky, myrty a kvasnic, esenciální mastné kyseliny a mléčné proteiny.

INTENZIVNÍ KRÉMY

Dokonalé intenzivní krémy jsou vyvinuté pro suchou, citlivou, zralou a ochablou pleť, která vyžaduje dodatečnou výživu, pozornost a ochranu.

CRÉME SPLENDIDE

CRME_SPLENDIDE.jpg      Zpevňující krém tonizuje a posiluje pokožku. Doporučovaný pro zralou, ochablou pleť. Aktivní látky zahrnují mléčné proteiny, extrakt z okurky, řasy měchýřnaté, břečťanu a kyselinu mléčnou a aktivní zpevňující ingredience séra Splénodermine.
       

CRÉME AMNIOS

CRME_AMNIOS.jpg     

Omlazující krém hydratuje a revitalizuje pleť. Doporučovaný pro devitalizovanou zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují buněčný extrakt.

       

EMULSION VÉGETALE „GRAND MILLÉSIME“

EMULSION_VGETALE_GRAND_MILLSIME.jpg      Energizující botanická emulze chrání povadlou a křehkou pleť. Doporučováno pro povadlou, křehkou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kůry mimózy, aloe vera, jojobový olej, mléčné proteiny, vitamin E a aktivní ingredience séra Grand Millésime.
       

EOR VISAGE

Regenerační a hydratační emulze pomáhá chránit před poškozením způsobeným extrémními klimatickými podmínkami, jako např. slunce, vítr a mráz. Výkonný krém doporučovaný pro všechny typy pletí, mimo seborrhoické(se zvýšenou činností mazových žláz). Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, vitamin E, extrakt kůry mimózy, jojobový olej a mléčné proteiny
       

CRÉME AUX ACIDES DE FRUITS

CRME_AUX_ACIDES_DE_FRUITS.jpg     Krém s ovocnými kyselinami hydratuje a revitalizuje, poskytuje pleti přirozený jas. Není vhodný pro používání při opalování nebo při podávání vit. A. Doporučovaná pro devitalizovanou a suchou pleť jako jednoměsíční kůra, kterou je možno opakovat několikrát v roce. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablka, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.
       

CRÉME VIP O2

CRME_VIP_O2.jpg     Okysličující krém se zpevňujícím účinkem pomáhá stimulovat, hydratovat a chránit pleť před znečištěním. Doporučovaný pro devitalizovanou, zralou, povadlou a městskou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kyselinu mléčnou.
       

CRÉME MÉTAMORPHIQUE

CRME_MTAMORPHIQUE.jpg     Restrukturalizační krém výrazně zpevňuje a vyživuje pleť. Regeneruje a povzbuzuje buněčnou obnovu. Doporučovaný pro předčasně stárnoucí suchou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují buněčné extrakty.
       

CRÉME BIOFIXINE

CRME_BIOFIXINE.jpg     Intenzivní krém k docílení hladšího vzhledu pleti, používá inovační technologii, která zmenšuje a vyhlazuje vrásky. Doporučovaný pro všechny typy pletí a je obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují olej z hroznových jader, extrakt z anýzu a vitamin E.
       

MASQUE-CRÉME BIOFIXINE

Rozjasňující maska-krém ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Vytváří lehký liftingový efekt, okamžitě vyhlazuje a zvýrazňuje rysy obličeje. Hydratuje a sjednocuje odstín pleti. Pleť je sametově hladká a vypnutá. Doporučovaný pro všechny typy pletí a obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují mořský elastin, extrakt z anýzu, olej z hroznových jader, perfluorodecalin a bílý jíl.

DNA ŘADA

CRÉME MSR-H

CRME_MSR-H.jpg     Luxusní okysličující a hydratační krém s liftingovým účinkem pomáhá předcházet a minimalizovat nerovnováhu pleti spojenou s procesem stárnutí a menopauzou. Exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche zvýrazňuje schopnosti sóji a extraktu divokých sladkých brambor. Doporučovaný pro ochablou, zralou a vrásčitou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z divokých sladkých brambor, sóji, vitamin E, včelí vosk a bambucký tuk.
       

CRÉME ADN COLLAGENE MARIN ELASTINE

CRME_ADN_COLLAGENE_MARIN_ELASTINE.jpg    

Krém s mořským elastikem a kolagenem kombinuje dvě hojivé látky pro výživu a obnovu přirozených rysů obličeje. Doporučovaný pro zralou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, botanické DNA, mořský elastin, mořský kolagen, extrakt z březové kůry, kvasnic a přesličky

       

GEL ADN „SILKGEN“

GEL_ADN_SILKGEN.jpg     Extrakt z hedvábných proteinů a botanické DNA pomáhá obnovit zdraví devitalizované pokožce vytvořením tenkého ochranného prodyšného filmu. Skvělý pro použití při cestě l etadlem jako prevence před dehydratací a iritací. Doporučovaný pro dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z hedvábí a kyselinu mléčnou.
       

CRÉME ADN HYDRAVIT S

Hydratační krém s botanickým DNA a termálními řasami pomáhá zlepšovat kvalitu pokožky. Doporučovaný pro devitalizovanou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z řasy měchýřnaté, kvasnic, přesličky a vitamin C.

SPECIFICKÉ KRÉMY

Výkonné specifické krémy hydratují a chrání pleť před znečištěním z okolního prostředí. Jsou složené tak, aby pomáhaly ošetřovat a předcházet nežádoucím stavům, které se na pleti projevují.

CREME ECHINODERM AU COMPLEXE BIO-MARIN

CREME_ECHINODERM_AU_COMPLEXE_BIO-MARIN.jpg     Reenergizující krém s bio-mořským komplexem zklidňuje stresovanou pleť a zlepšuje její vzhled. Doporučovaný pro nevyrovnanou, stresovanou a povadlou pleť. Nedoporučuje se při alergiích na jód, nebo korýše. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, přesličky, břečťanu, pupečníku asijského a tepescohuite.
       

CREME DERMOPURIFIANTE

CREME_DERMOPURIFIANTE.jpg    

Čistící krém s přirozenými antibakteriálními vlastnostmi vyrovnává seborrhoickou, dusící se a reaktivní pokožku. Doporučovaný pro pleť trpící zarudnutím, akné, popálením sluncem, akné rosacea, ekzémy a psoriázou. Aktivní látky zahrnují extrakt z tymiánu, přesličky, arniky, pupečníku asijského, levandule, břečťanu a myrhy.

       

BIOKISS

BIOKISS.jpg     Hydratační, vyživující a zjemňující balzám na rty s antibakteriálními účinky. Restrukturalizuje pokožku rtů a posiluje hydro-lipidový film. Doporučený pro celou rodinu. Aktivní ingredience zahrnují extrakt z vlašských ořechů, slunečnice, arašídový a kukuřičný olej.
       

CREME VERTE ESPOIR

CREME_VERTE_ESPOIR.jpg     Vyrovnávací krém pomáhající zklidnit a posílit citlivou pleť. Doporučovaný pro pleť s oslabenými kapilárami a rosacea. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, březové kůry, mimózy, přesličky, aloe vera a kyselinu mléčnou.
       

CREME GS 99

Ženšenový regenerační krém ravitalizuje a osvěžuje pokožku. Doporučený pro unavenou, povadlou a stresovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z ženšenu, kvasnic, řasy měchýřnaté, pupečníku asijského a přesličky.
       

EMULSION GEL BIOSENSIBLE

EMULSION_GEL_BIOSENSIBLE.jpg     Jemný sametový gel, speciálně formulovaný pro pleť přirozeně citlivou, nebo která se stala citlivou díky různým externím faktorům. Hydratuje, vyrovnává a chrání pleť, zmenšuje vrásky, obnovuje hydrolipidový film. Doporučený pro citlivou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z granátového jablka a kys. hyaluronovou.
       

CREME CONTOUR DES YEUX

CREME_CONTOUR_DES_YEUX.jpg     Krém na oční kontury pomáhá vyhladit jemné linky okolo očí. Doporučovaný pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, esenciální mastné kyseliny, squalan, avokádový olej, extrakt z chrpy.
       

CREME CONTOUR DES YEUX VIP O2

CREME_CONTOUR_DES_YEUX_VIP_O2.jpg     Okysličující hydratační krém pro oční kontury pomáhá vyhladit a předcházet vráskám v okolí očí. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, esenciální mastné kyseliny, squalan, avokádový olej, extrakt z okurky, norkový olej.
       

CREME CONTOUR DES YEUX BIOSENSIBLE

CREME_CONTOUR_DES_YEUX_BIOSENSIBLE.jpg     Oční zklidňující krém pro citlivé, jemné a dehydratované oční okolí, které vyhlazuje jemné linky a vrásky. Potlačuje zánětlivé reakce a pomáhá pleti bránit se samostatně proti stresu a externím vlivům. Zlepšuje mikrocirkulaci, redukuje tmavé kruhy pod očima a obnovuje jas a lesk. Aktivní látky zahrnují olej z černého rybízu, opuncie, sacha inchi a jojoby, extrakt z dužiny baobabu, kudzu a wasabi, extrakt z artyčoku, přesličky, betaine, rozchodnice růžové, kvasnic, listů červ.vína, granátového jablka, listů bílého čaje a kys.hyaluronovou.
       

CREME PIGM 200   

 CREME_PIGM_200.jpg     Vyrovnávací krém pro pigmentovanou pleť pomáhá omezit viditelné známky hyperpigmentace a poškození vlivy prostředí. Doporučovaný pro použití pouze na místech s pigmentací. aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, heny, vřesu, heřmánku a exkluzivní Phyto-Complex Biologique Recherche.
       

CREME PROTECTION UVA    

CREME_PROTECTION_UVA.jpg     Hydratační krém pomáhá chránit pleť před zničujícím vlivem UV záření a před dráždivými chemikáliemi přítomnými v moderních opalovacích přípravcích. Nechrání před sluncem. Nanáší se před krémem na opalování. Doporučovaný pro suchou a normální pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní Pnuto-Complex Biologique Recherche, kolostrum, esenciální mastné kyseliny a extrakt z vlašských ořechů, přesličky, aloe vera, břečťanu a třezalky.

Vybraná ocenění
a certifikáty