Menu:

zpět Ošetření obličeje

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Hraje významnou úlohu v dosažení úspěšné péče o pleť. Během přípravné fáze je epidermis důkladně vyčištěna, vyrovnána a exfoliována. Biologique Recherche respektuje fyziologii pokožky a postupně odvádí nečistoty na její povrch. Čistící mléka a exfolianty obsahují aktivní látky, které zahajují vlastní ošetření a současně připravují pleť na přijetí produktů z fáze Ošetření. Čistící mléka emulgují lipidový základ, aby zajistily kompletní odstranění make-upu a speciální masážní techniky podporují jejich účinky. Exfolianty vyrovnávají rozdíly v epidermis.

Čistící mléka

Luxusní čistící mléka Biologique Recherche odstraňují z pleti make-up a všechny stopy znečištění. Obsahují aktivní látky, které zahajují proces ošetření. Jsou vytvořena i pro použití v citlivé oblasti očního okolí a zanechávají pleť jemnou a svěží

Lait ULAIT U

Lait_ULAIT_U.jpg  Botanické čistící mléko, zklidňuje a vyživuje pleť. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují olej z obilných klíčků, lískových oříšků a včelí vosk.
   

LAIT EMBRYONNAIRE VISAGE

 LAIT_EMBRYONNAIRE_VISAGE.jpg

Čistící mléko s buněčným extraktem, používá biotechnologii k čištění a k povzbuzení regenerace pleti. Doporučeno pro dehydrovanou, unavenou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, buněčný extrakt, kyselinu mléčnou, extrakt z okurky, kvasnic a vitamin E.

   

LAIT OXYGÉNANT VIP O2

 LAIT_OXYGNANT_VIP_O2.jpg Čistící mléko, osvěžující a redukující rovnováhu citlivé pleti. Zklidňuje, vyrovnává pleť a zmírňuje podráždění a pnutí. Zanechá pleť sjednocenou a zářící. Pro citlivou, jemnou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují olej Sacha Inci a z hroznových jader, extrakt z granátového jablka, kudzu, cytokinů a kys.hyaluronovou.
   

LAIT BIOSENSIBLE

 LAIT_BIOSENSIBLE.jpg

Okysličující čistící mléko připravuje pleť pro okysličující ošetření VIP O2 a čistí epidermis. Doporučeno pro devitalizovanou, povadlou, zralou, nevyrovnanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kvasnic, vitamin E, kyselinu mléčnou a perfluorodecalin.

   

LOTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

LOTION_DMAQUILLANTE_POUR_LES_YEUX.jpg

Botanický odličovač očních partií, odstraňuje dokonale oční make-up, bez napínání a poškození jemné pleti v oblasti očního okolí. Hydratuje oční okolí. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z heřmánku, šalvěje, chrpy, kvasnic a Hamamelis virginiana.

   

SOLUTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

SOLUTION_DMAQUILLANTE_POUR_LES_YEUX.jpg Efektivní oční odličovač 2v1 (formule kombinace micellar Fluid a olejové fáze) důkladněodstraňuje nečistoty a make-up (i voděodolné druhy). Vyhlazuje, zjemňuje, hydratuje a vypíná pleť v očním okolí. Zklidňuje epidermis a nezanechává na pleti mastný film. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Aktivní látky zahrnují kiwi water, kudzu a lékořicový extrakt, extrakt z chrpy, habru a Mangový olej.

SPECIFICKÉ EXFOLIANTY

P50P50 VYROVNÁVACÍ EXFOLIATOR

Základní kámen mezi produkty Biologique Recherche. P50 je excelentní, o vitamíny obohacený exfoliační elixír. Jemně čistí, hydratuje, tonizuje, vyrovnává pH pleti a kontroluje sekreci mazu. Aktivuje obnovu buněk, viditelně zlepšuje mnoho běžných stavů včetně zralých pupínků, ucpaných pórů a příznaků aknéP50 připravuje exfoliací a tonizací pleť na příjem produktů z fáze Ošetření. Vhodný pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z cibule, myrty, myrhy, planktonu, lopuchu, kůry Quillaja saponaria a kyselinu mléčnou.

  • P50 – doporučeno pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť
  • P50V – doporučeno pro normální a suchou pleť
  • P50W – doporučeno pro zralou a velmi citlivou pleť

AKRLOTION ALPHA KÉRATO-REGULATRICE

AHA vyrovnávací roztok vyvolává exfoliaci a zlepšuje hydrataci pokožky. Doporučeno pro devitalizovanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny, Hamamelis virginiina a kyselinu mléčnou.

MC110LOTION MC110

Restrukturalizační a tonizující emulze obsahuje přírodní látky používané po staletí k unikátní exfoliaci, zpevnění a hydrataci pokožky. Výskyt vlasových rýh a vrásek je dramatický redukován. Efektivní alternativa k produktům obsahujícím AHA kyseliny. Aktivní látky zahrnují kyselinu mléčnou, extrakt planktonu, cibule, lopuchu, Hamamelis Virginiina, myrty a myrhy.

VITAMIN A&E OKYSLIČOVACÍ MLHA

L'EauxygenanteL´EAUXYGENANTE

Hydratující, stimulující, tonizující a okysličující multifunkční spray na obličej.. Tato vitamínová obsahuje vysokou koncentraci vitaminu A a C. Aktivní látky zahrnují přirozené zdroje vitamínu C – extrakt z pomeranče a kiwi. extrakt z alpské protěže, hedvábí, okurky, kvasnic, perfrluorodecalin a exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche.

Vybraná ocenění
a certifikáty