Menu:

O NÁS

 • Autorizovaný salon M-Program Eva Mikesková ve Strážnici nabízí luxusní kosmetiku Biologique Recherche.
 • Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa. Vlajková loď Institut Ambassade de la Beauté je na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées.
 • Společnost BR byla založena před 30 lety ve Francii v Suresnes a dříve působila jako výzkumná a vývojová laboratoř se zaměřením vývoje výrobků pro profesionály nespokojené s produkty na trhu.
 • Biolog, Fyzioterapeutka a Doktor, rodina Allouchovi založili Biologique Recherche kombinující své know-how a nadšení pro věc v historii kosmetické péče.
 • Výroba produktů BR je v souladu s farmaceutickými standardy a její vývoj je dán na medicínské úrovni.
 • Produkty BR jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty.
 • Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Ošetření dosahují vždy stálých, viditelných, okamžitých a vyjímečných výsledků.
 • Společnost BR se účastní nejprestižnějších výstav na světě, jako například: Cosmoprof Asia, ISPA (Austin), EXPO (US) atd.. Společnost BR je členem International Spa Association.
 • Harmonie pleti je charakteristická uzavřenou strukturou epidermis, jednotným odstínem, jasem, pevností, a odolností vůči únavě a projevům stárnutí.
 • Individuální péče "na míru" a další krok směrem k dokonalosti se provádí v základním, luxusním i vysoce speciálním ošetření obličeje, krku a dekoltu.
 • Pleť se působením jednotlivých aplikací vyvíjí, stává se ideální a je připravena si zachovat svou optimální rovnováhu v jakémkoli prostředí a situaci.
 • Vysoké nároky jsou též kladeny na okamžitě viditelný a objektivně změřitelný dlouhodobý a stálý výsledek, a to nejen v péči "na míru", ale i před a po operační péči a také péči domácí.
 • Kosmetika je vysoce kvalitní, čistě přírodní 100 % produkty vyráběné z vysoce koncentrovaných aktivních látek (více než 20%) nejčistších botanických, mořských a biotechnologických extraktů vytvořila taková složení a způsoby aplikací, která dokáží uspokojit očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic.

Metologie Biologique Recherche

1. Samostatná obnova pleti, zdravá a zářící pleť

Okamžité, vyjímečné a vždy magické výsledky. Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se pokožka stává zdravější a zářivější.

2. Vysoká koncentrace nejčistších aktivních látek, více než 20%

Vývoj pleťových přípravků na medicínské úrovni, obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

3. Respekt původní struktury

Produkty uchovávají původní strukturu aktivních látek, která je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky získávané během studeného procesu přidávány až na konci výroby do produktů.

4. Žádná umělá parfemace

Produkty jsou neparfemované. Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravků a může aktivní látky znehodnotit. Klient mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémových látek. Veškerá ucelená řada produktů Biologique Recherche je k prodeji v autorizovaném salonu BR Salon Praha

 

Vybraná ocenění
a certifikáty